logo enpr
Logowanie Strona główna Forum Pomoc

Witajcie. Zdecydowaliśmy się "ujawnić" :-) To zdjęcie obok przedstawia nas: Kasię i Sebastiana - szczęśliwe małżeństwo od ponad 2 lat.

Mamy nadzieję, że nas "nie zjecie", za to, że postanowiliśmy zamieścić tu polecane strony i produkty, ale TYLKO takie, których sami używamy i mamy co do nich pewność, że są naprawdę dobre.

Klikając w te linki i korzystając z zaprezentowanych ofert pomożecie nam opłacić serwer i domeny. Dziękujemy z całego serca!


Polecamy


Termometr do NPRu, którego my używamy - sprawdzony :)


Darmowe eKonto osobiste w Mbanku, z którego korzysta mój mąż - darmowe przelewy, brak haczyków i ukrytych opłat.


Darmowe konto osobiste w banku ING, z którego korzystam ja - konto również bez haczyków:-)


Darmowe eKonto dla dzieci od 13 roku życia w Mbanku - podaję link, gdybyście szukały tego typu konta


Najlepsze lokaty bankowe w 2015 r. - porównywarka lokat bankowych, dzięki której można wybrać najwyżej oprocentowane lokaty na rynku.


Tanie ubezpieczenie samochodowe (OC i AC), z którego korzystamy - nic dodać nic ująć. No może tyle, że Mbank i BREubezpieczenia to bardzo solidne firmy.


Wymiana walut po bardzo korzystnych kursach - sprawdzony internetowy kantor, w którym wymieniamy waluty (przyda się przed wyjazdem za granicę).


Kursy wideo idealne na prezent - rewelacyjne kursy wideo dla osób chcących szybko nauczyć się programować, edytować grafikę/zdjęcia oraz innych dobrze płatnych umiejętności.


Godna polecenia księgarnia internetowa - znajdziecie tam książki z bardzo różnych dziedzin.

Regulamin  |   Polityka cookies |   Polecamy sklepy dekodomania.pl i bentomania.pl