logo enpr
Logowanie Strona główna Artykuły i porady Pomoc

Artykuły i porady

Karta obserwacji cyklu pdf do druku

Przejrzyste szablony do obserwacji cyklu npr do pobrania - karta obserwacji cyklu w pdf do druku. Zeszyt obserwacji cyklu pdf do pobrania i druku.

Czytaj więcej...

Bento - japoński sposób na zdrowy i pyszny posiłek poza domem

Coraz więcej czasu spędzamy poza domem, a jednocześnie mamy coraz mniej czasu na zadbanie o zdrowe odżywianie. Powstaje pytanie - jak odżywiać się zdrowo? Bento to zdrowy, estetycznie wyglądający posiłek, który można zabrać ze sobą na wynos w pojemniku nazywanym lunchbox. Jest to wywodzący się z Japonii sposób na zdrowe jedzenie poza domem.

Czytaj więcej...

La Rochere - najstarsza huta szkła w Europie

Huta szkła La Rochère została założona w 1475 roku we Francji i jest najstarszą hutą szkła w Europie. Wyroby ze szkła francuskiego La Rochere charakteryzują się prostotą, elegancją, a jednocześnie nawiązują do motywów klasycznych - dlatego też świetnie sprawdzą się w każdej kuchni, czy salonie w stylu retro lub vintage. Marka La Rochere to przede wszystkim szkło stołowe, kieliszki, szklanki, karafki, miseczki, talerze oraz wyroby dekoracyjne takie jak wazony, świeczniki, lampy. Kolekcje La Rochère nawiązują do bogatej historii Francji oraz klasycznych motywów wzorniczych stosowanych przez francuskich rzemieślników.

Czytaj więcej...

Regulamin  |   Polityka cookies |